Kód : 2330200001

Lekárnička ORTOVOX Roll doc mid

Kompaktná, stredne veľká lekárnička, ktorá vás nezradí ani v extrémnych horských podmienkach.

39,49 € Vývoj ceny
-19%
31,99 €
26,66 € bez DPH
Skladom
 
Množstvo 1

Popis produktu

Lekárnička ORTOVOX FIRST AID ROLL DOC MID sa vďaka svojim kompaktným rozmerom a hodí na akúkoľvek výpravu do hôr, či už sa chystáš vyraziť na zimnú skialpovú alebo letnú horskú túru. Prekvapí predovšetkým svojou nízkou váhou 200 g a kompaktnými rozmermi.

Šťastie praje pripraveným – preto v tejto lekárni nájdeš všetko, čo sa pri prvej pomoci môže hodiť od náplastí a obväzov až po nožnice. Keby si predsa len chcel do lekárničky doplniť vlastné vybavenie, ešte v nej nájdeš prázdne oddiely.

Systém lekárničky ORTOVOX ROLL DOC MID môžeš vidieť aj pri záchranných zložkách. Vziať, roztvoriť a mať ku všetkému okamžite prístup šetrí sekundy, ktoré môžu zachrániť život. Všetko je usporiadané v štyroch vreckách, ktoré sú označené, aby si vedel, čo vo vnútri jednotlivých vreciek nájdeš. Súčasťou balenia je aj návod.

1. vrecko – núdzová karta (so zdravotnými údajmi, kontaktom na osobu blízku a informáciu o zranení). Priehradka na voliteľný materiál.
2. vrecko – záchranná termoizolačná Alu fólia (160 x 210 cm). Potlač, ako uviesť zraneného do stabilizovanej polohy.
3. vrecko – 1x trojcípa šatka, 1x jednorazové vinylové rukavice, sada náplastí (4x - 2,5 x 7,2 cm, 2x 1,9 x 7,2 cm, 3x náplasť na prsty 4,4 x 7,6 cm) , 1x nožnice. Potlač, ako postupovať pri ošetrení človeka v bezvedomí.
4. vrecko – 1x sterilná gáza na ranu (10 x 10 cm), 1x elastické ovínadlo (400 x 6 cm), 1x klasické ovínadlo, 1x leukoplast (1,25 x 500 cm). Potlač, ako ošetriť otvorenú ranu.

Výrazné farby a vždy po ruke
Balenie lekárničky ORTOVOX ROLL DOC MID je skutočne praktické. Na vonkajšej časti je aj pútko na opasok. Potom stačí len odlepiť suchý zips a lekárnička sa ti rozroluje pozdĺž stehna. Svietivo oranžová farba je zvolená pre prípad, že by si chcel mať lekárničku v batohu. Potom aj v „tienoch“ batohu av šere bude lekárnička viditeľná.

Navrhnuté pre úsporu času
Pri zranení hrá dôležitú úlohu čas. Preto ORTOVOX ROLL DOC MID šetrí každú sekundu cez rýchlu manipuláciu, jednoduchý prístup, starostlivé usporiadanie a potlače s návodmi.

Jednotlivé oddelenia sú navyše opatrené popiskami a ilustráciami, ktoré ponúkajú informácie o vybavení aj postupoch pri prvej pomoci. V prvom oddelení lekárne tiež nájdeš našu núdzovú kartu ORTOVOX. Tá vo chvíľach núdze poskytuje zásadné informácie vrátane kontaktu na záchrannú službu a niekoľko základných pravidiel pre prvú pomoc. Je na nej tiež kolónka, do ktorej môžeš zapísať základné údaje o držiteľovi lekárničky. V prípade núdze sa tak môžeš dozvedieť aké má zranený alergia, jeho dôležité osobné kontakty a ďalšie osobné informácie.

Vlastnosti produktu

Pútko na prirobenie na opasok: Áno
Núdzová kartička pomôcť: Áno
Voľný priestor na ďalšie vybavenie: Áno
Rozmer: 15x7,5x6,5
Nepremokavosť: Nie
Odolnosť voči vode: Áno
Hmotnosť: 200g

Technická špecifikácia

  • Veľkosť: 15x7,5x6,5
  • Hmotnosť g: 200 g
Výrobca si vyhradzuje právo na zmenu a/alebo zlepšenie dizajnu a komponentov bez predchádzajúceho upozornenia.

Dotazy

Máte nejaké otázky týkajúce sa tohto produktu?
Kontaktujte nás. Radi vám poradíme.

Recenzie

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.