Kód : 4625700001

Batoh ORTOVOX Peak 32L S Black Raven

Technický, do posledného detailu prepracovaný a skutočne nepremokavý batoh ideálny na viacdĺžkové horské výstupy a vysokohorskú turistiku. S minimálnou hmotnosťou 1100 g. Vo verzii "S" pre ľudí s kratším chrbtom.

239 €
Vývoj ceny
-23%
184,99 €
154,16 € bez DPH
Doprava zadarmo
Skladom
 
Množstvo 1

Popis produktu

ORTOVOX Peak 38 l je technický, objemný a naozaj nepremokavý batoh, na ktorý pripevníte veľké množstvo vybavenia od trekových palíc, cez lano, helmu, cepíny až po lyže. Keď príde nepriaznivé počasie, vaše veci vďaka nepremokavému materiálu (viac ako 50 000 mm) zostanú v bezpečí. Zaručene tiež oceníte možnosť dostať sa až na 1100 g hmotnosti bez toho, aby ste prišli o dôležité funkčné prvky. Ergonomický chrbtový systém FULL CONTACT LIGHT BACK SYSTEM je veľmi komfortný a zaručene vás nadchne aj možnosť odopnutia vrchného veka, bedrového popruhu, vstup z boku, vrecko na lavínové vybavenie či integrovaná sieťka na helmu. Chrbtový systém je pokrytý softshellom, na ktorý sa nelepí sneh. Batoh je PFC free, šetríte tak životné prostredie. Ak položíte batoh na kamene, oprite o strom alebo pôjdete celý deň v daždi, vybavenie aj samotný batoh zostane nepoškodený av suchu, bez nutnosti používať pláštenku.

Batoh má niekoľko praktických vreciek. Každá komora a vrecko má svoj účel a dovoľuje mať veci po ruke kedykoľvek je to potrebné. Priestor vo vnútri hlavnej komory ponúka zvláštne vrecko na uchytenie lavínového vybavenia – lopaty a sondy. Hlavná komora má elastický popruh na upevnenie fľaše s vodou alebo rezervoáru a sponu na jeho pripevnenie - navyše s možnosťou vyviesť hadičku v strede batohu medzi ramennými popruhmi. Predné vrecko na zips je vhodné na mapu, vonkajšie vrecko veka na odloženie aktívnych doplnkov a vo vonkajšom vrecku veka je aj plastová karabína na kľúče. Vnútorné vrecko veka je perfektné na odloženie drobného vybavenia - čelovka, nôž, doklady, hotovosť a cennosti, vrecko na bedrovom páse zase na mobil, kameru, GPS. Batoh je PFC free, šetríš tak životné prostredie. Ak položíš batoh na kamene, oprieš o strom alebo pôjdeš celý deň v daždi, vybavenie aj samotný batoh zostane nepoškodený av suchu, bez nutnosti používať pláštenku.

 

Chrbtový systém je tvorený 3D lisovanou, ergonomicky prehnutou pamäťovou penou S-SHAPE. Chrbát je mäkší, aby lepšie kopíroval pohyb tela a netlačil žiadnu hranu. Ramenné popruhy sú našité priamo na chrbtový systém, takže sa hmotnosť plného batohu rovnomerne rozkladá. Hrudný pás so signálnou píšťalkou stabilizuje ramenné popruhy, čo oceníte najmä pri zjazde na lyžiach.

Technická špecifikácia

  • Farba: Čierna
  • Objem: 32 l
Výrobca si vyhradzuje právo na zmenu a/alebo zlepšenie dizajnu a komponentov bez predchádzajúceho upozornenia.
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 184,99 €

Dotazy

Máte nejaké otázky týkajúce sa tohto produktu?
Kontaktujte nás. Radi vám poradíme.

Recenzie

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.