Prečo nakupovať na Mojekolo?

Žijeme cyklistikou

V predajniach Mojekolo aj na našej infolinke narazíte vždy na zapálených cyklistov – špecialistov na bicykle a elektrobicykle, ktorí sa cyklistike venujú nielen v práci, ale aj vo voľnom čase. Cyklistikou žijeme, vďaka tomu vám pri výbere bicykla, elektrobicykla a cyklo doplnkov dokážeme vždy fundovane poradiť.

 

Tisíce produktov skladom

Na centrále v Kravařích pri Opave sme vybudovali moderné logistické centrum, ktoré nám umožňuje držať celoročne veľké skladové zásoby bicyklov, elektrobicyklov aj cyklodoplnkov. Maximum produktov, ktoré nájdete v našom e-shope, sa snažíme mať na sklade. Vďaka tomu vám objednávku dokážeme rýchlo pripraviť a obvykle do 2 pracovných dní doručiť priamo až k vám domov. Prečítajte si, ako zistiť aktuálnu dostupnosť tovaru.

 

11 kamenných predajní v ČR

Vyberať cyklistický sortiment u nás môžete nielen online, ale aj pekne postarom - osobne na jednej z našich 11 kamenných predajní. A aj keď sa dá v dnešnej dobe väčšinu vecí vybaviť na internete, oplatí sa navštíviť náš kamenný obchod z týchto 3 dôvodov: 1. naši predajcovia vám pomôžu s výberom čohokoľvek, od pedálov po bicykel samotný; 2. vybraný tovar si môžete prezrieť a vyskúšať; 3. objednávky z e-shopu si môžete na predajniach vyzdvihnúť zadarmo, takže ušetríte za poštovné.

 

Cykloservis a garančná prehliadka v kamenných predajniach Mojekolo zadarmo

Všetky predajne Mojekolo fungujú zároveň aj ako servis. Zakúpený bicykel vám v rámci prvej garančnej prehliadky zadarmo prezrieme, dotiahneme a premažeme, aby ste spolu mohli zdolávať ďalšie stovky kilometrov. Prísť k nám môžete aj s bicyklom zakúpeným inde. Či už potrebujete nastaviť bicykel pred sezónou, odstrániť poruchu, alebo zladiť komponenty, sme pripravení sa o váš bike postarať. Tieto služby sú dostupné pre kamenné predajne Mojekolo v Českej republike a na predajni v Bratislave.

 

Služba Comfort – zložený a nastavený bicykel až domov

Bicykel zakúpený online vám od nás príde nastavený, ale zložený v krabici. Stačí len namontovať pár komponentov a môžete vyraziť na prvý výjazd. Pokiaľ si na finálnu montáž netrúfate, využite pri objednaní služby Comfort. S touto službou vám nový bicykel pošleme kompletne zložený a nastavený. Služba Comfort je spoplatnená čiastkou 39 € a na túto službu sa vzťahuje doprava zadarmo a to pri objednávke nad 2000 € (musí byť v objednávke bicykel alebo elektrobicykel).

 

Darček k nákupu bicykla

Ku každému bicyklu zakúpenému online, ktorý si necháte doručiť nezložený až domov, vám dáme multikľúč Mojekolo v hodnote 10 € ako darček, aby ste si bicykel mohli sami doma zmontovať a zoštelovať. Malé univerzálne cyklistické náradie je veľkým pomocníkom, s ktorým zvládnete všetky najbežnejšie opravy a úpravy na svojom bicykli. Kľúč obsahuje krížový skrutkovač PH2 na nastavenie dorazov, 3 mm inbus na menič, vidlicu alebo gripy, 4 mm inbus na dotiahnutie sedlovej objímky či predstavca, 5 mm inbus na brzdové strmene, hlavové zloženie, brzdové páky, zámok sedlovky a 6 mm inbus na osi, kľuky a sedlo.

 

Predĺžená záruka u vybraných značiek

Na Mojekolo pre vás vyberáme len tie najlepšie bicykle a elektrobicykle. Väčšina výrobcov bicyklov, ktoré v ponuke Mojekolo nájdete, veria svojim produktom natoľko, že ponúkajú predĺženú záruku na rám alebo ďalšie komponenty. V prípade poruchy tak môžete vybraný tovar reklamovať po dobu až 5 rokov od zakúpenia. V tejto tabuľke sa dozviete, u ktorých výrobcov môžete s predĺženou zárukou počítať.