Ako zistiť dostupnosť tovaru?

Nikto nemá rád čakanie, preto je pre nás dôležité, aby ste objednaný tovar mali na predajni Mojekolo v Bratislave čo najskôr. Dostupnosť tovaru pri objednávaní je v tomto prípade rozhodujúca. Prečítajte si, ako spoznať, že máme vybraný bicykel alebo kus cyklo výbavy na Mojekolo naozaj skladom, alebo či sa nachádza na predajni Mojekolo v Bratislave ihneď k odberu.

 

Sledujte údaj "Skladom" na webe

Aby ste mali istotu, že k vám objednaný tovar dorazí behom pár dní a nebudete musieť čakať, kým ho výrobca dopraví k nám na Slovensko, vyberajte bicykle, elektrobicykle a cyklodoplnky, u ktorých svieti zelený údaj „Skladom“ (Pozri č. 1 na obrázku nižšie). Tento tovar máme fyzicky v našom centrálnom sklade v ČR a môžeme ho okamžite expedovať. Pozornosť venujte aj údajom o veľkosti. K dispozícii sú iba rozmery, pri ktorých svieti zelená fajka (Pozri č. 2 na obrázku nižšie).

Stretnúť sa môžete aj s dostupnosťou „Skladom u dodávateľa“ (Pozri č. 4 na obrázku vyššie). Takto označené položky sú k dispozícii v skladoch našich dodávateľov a môžu byť do pár dní u nás. Objednané bicykle a doplnky s dostupnosťou „Očakávame: --/----“ (Pozri č. 3 na obrázku vyššie). Tento tovar by mal byť dostupný v mesiaci a roku, ktorý je pri danom produkte zobrazený, teda v našom prípade august 2023. Dobu doručenia však nemožno garantovať a výrobca ju môže meniť.

 

Pozor, pokiaľ u vami vybraného produktu svieti zelené “Skladom”, nemusí to znamenať, že je produkt fyzicky na predajni v Bratislave. Nasledujúce kroky vám ukážu, ako zistiť či je tovar priamo na predajni.

 

Ako overiť dostupnosť tovaru na predajni v Bratislave?

Pokiaľ chcete overiť dostupnosť konkrétneho produktu, je potrebné si zobraziť na e-shope daný produkt, v našom prípade Montážny stojan Mojekolo Fortis. Produkt si môžete vyhľadať, otvoriť a následne kliknutím na zelené tlačidlo “Skladom” (Pozri č. 1 na obrázku dole) sa vám zobrazí informácia o dostupnosti na centrálnom sklade a rovnako aj na predajni v Bratislave (Pozri č. 2 na obrázku dole). V prípade, že je produkt dostupný na predajni v Bratislave môžete si ho ihneď vyzdvihnúť. Ak je produkt na centrálnom sklade, zvyčajne trvá 3 dni, než produkt dorazí na predajňu do Bratislavy.

Pamätajte však, že dostupnosť na webe sa môže počas dňa meniť, rovnako tak môže vybraný kus na predajni pred vami niekto kúpiť. Nedá sa teda 100 % garantovať, že požadovaný tovar na predajni vždy nájdete. Garantovať ale môžeme, že vám náš personál vždy rád pomôže s výberom podobného tovaru, ktorý je aktuálne dostupný.

 

Filtrovanie produktov dostupných v Bratislave

Vyberiete si kategóriu, v ktorej vyhľadávate produkt, v našom prípade sú to “Horské bicykle”. Následne v ľavej bočnej lište “Skladom na predajni” zaklikneme “Bratislava” a zobrazia sa nám len produkty, ktoré sú skladom na predajni v Bratislave (pozrite obrázok).