Ako zistiť dostupnosť tovaru?

Nikto nemá rád čakanie, preto je pre nás dôležité, aby ste objednaný tovar mali doma čo najskôr. Dostupnosť tovaru pri objednávaní je v tomto prípade rozhodujúca. Prečítajte si, ako spoznať, že máme vybraný bicykel alebo kus cyklo výbavy na Mojekolo naozaj skladom, a že ho môžeme ihneď expedovať.

 

Sledujte údaj "Skladom" na webu

Aby ste mali istotu, že k vám objednaný tovar dorazí behom pár dní a nebudete musieť čakať, kým ho výrobca dopraví k nám do Česka, vyberajte bicykle, elektrobicykle a cyklodoplnky, u ktorých svieti zelený údaj „Skladom“ (Pozri č. 1 na obrázku nižšie). Tento tovar máme fyzicky v našom centrálnom sklade a môžeme ho okamžite expedovať. Pozornosť venujte aj údajom o veľkosti. K dispozícii sú iba rozmery, pri ktorých svieti zelená fajka (Pozri č. 2 na obrázku nižšie).

 

Jak poznat zboží skladem?

 

Stretnúť sa môžete aj s dostupnosťou „Skladom u dodávateľa“. Takto označené položky sú k dispozícii v skladoch našich dodávateľov a môžu byť do pár dní u nás. Radi sa pokúsime objednať pre vás aj bicykle a doplnky označené popiskom „Na vyžiadanie“ (Pozri č. 3 na obrázku vyššie). Na tento tovar sa môžeme informovať a zistiť jeho dostupnosť. Dobu doručenia však nemožno garantovať a výrobca ju môže meniť.

AKTUÁLNE K STAVU CYKLOTRHU 2021/2022: Výrobcovia bicyklov tento rok hlásia niekoľkomesačné oneskorenie v produkcii. O stave cyklo trhu v roku 2021 sme písali tu. Z toho dôvodu teraz v našom e-shope prezentujeme iba bicykle „Skladom“, teda tie, ktoré sú fyzicky u nás. V aktuálnej situácii, keď v celom svete zúfalo chýbajú bicykle, je totiž šanca získať bicykel „Na vyžiadanie“, teda na objednávku, takmer nulová.

 

Dostupnosť na predajniach

Zisťovať môžete aj dostupnosť tovaru na konkrétnej predajni Mojekolo. Stačí si rozkliknúť daný produkt na webe a v detaile produktu pri konkrétnej veľkosti kliknúť na údaj "Skladom" (Pozri č. 4 na obrázku dole). Z príkladu č. 5 (dole) potom vyčítate, že vybraná bunda v konkrétnej veľkosti je dostupná v centrálnom sklade a na predajni Praha 3 - Žižkov. Tovar teda môžeme ihneď expedovať, prípadne sa naň môžete na žižkovskú predajňu zájsť pozrieť.

 

Detail produktu

 

Pamätajte však, že dostupnosť na webe sa môže počas dňa meniť, rovnako tak môže vybraný kus na predajni pred vami niekto kúpiť. Nedá sa teda 100 % garantovať, že požadovaný tovar na predajni vždy nájdete. Garantovať ale môžeme, že vám náš personál vždy rád pomôže s výberom podobného tovaru, ktorý je aktuálne dostupný.

 

Dostupnost na prodejně

 

Údaj č. 5 (z obrázku vyššie) sa oplatí sledovať ešte z jedného dôvodu. Pri objednávaní viacerých položiek naraz sa môže stať, že všetok vybraný tovar síce máme skladom, ale každý kus na inej predajni. Potom je treba počítať s tým, že sa doba na vybavenie objednávky predĺži. Musíme totiž najskôr všetky jednotlivé produkty stiahnuť z predajní do centrálneho skladu, tam vašu objednávku skompletizovať a až potom odoslať k vám domov.