Nákup na splátky

Home Credit

Využite možnosti nákupu na splátky Home Credit. Nový bicykel, cyklovýbavu alebo vybavenie na beh a outdoor môžete mať hneď, bez zdĺhavého šetrenia. Všetko vybavíte z pohodlia domova alebo počas chvíľky v našej Mojekolo predajni.

 

Ako nakúpiť na splátky v e-shope?

1. Vložte do nákupného košíka tovar v hodnote minimálne 40 € a ako spôsob platby vyberte "Na splátky Home Credit".
2. Potvrďte objednávku. Po jej dokončení budete vyzvaní na vyplnenie online žiadosti o úver na stránkach Home Credit a.s., kde si zvolíte variant úveru.
3. Žiadosť bude okamžite posúdená a výsledok zobrazený. Výsledok posúdenia Vám bude zároveň potvrdený na vašu e-mailovú adresu.
4. V prípade schválenia obdržíte na svoju e-mailovú adresu zmluvu s návodom ako postupovať ďalej.

Kompletné podmienky splátkového predaja nájdete na webe Home Credit.

 

 

Podmienky pre získanie úveru

Stačí, keď ste starší ako 18 rokov, máte stály zdroj príjmov a trvalý pobyt v SR.

 

Doklady potrebné na uzavretie zmluvy

Platný občiansky preukaz a prípadne platný druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz, cestovný pas, rodný list, zbrojný preukaz alebo preukaz poistenca) a výpis z bankového účtu na vaše meno, ktorými preukážete svoju totožnosť.

 

Ilustratívny výpočet pre revolvingový úver na základe požiadaviek zákona: 

Pri úverovom rámci 1 300,00 € je ročná úroková sadzba 26,28 %, RPMN 32,8 %, celková suma splatná spotrebiteľom 1 502,91 € a mesačné splátky sú postupne uvedené za jednotlivé mesiace: 138,29 €, 135,92 €, 133,55 €, 131,17 €, 128,80 €, 126,43 €, 124,06 €, 121,68 €, 119,31 €, 116,94 €, 114,57 €, 112,19 €. Jednotlivé mesačné splátky, vrátane celkovej sumy splatnej spotrebiteľom, sú matematicky zaokrúhlené. Tento príklad je iba ilustračný na základe zákonných predpokladov – čerpanie celej výšky úveru okamžite, bezhotovostne, v plnej výške, pri najvyššej úrokovej sadzbe a s najvyšším poplatkom. Poskytnutie úveru je počítané na 12 mesiacov pri splátkach s rovnakou výškou istiny.

Konkrétna ponuka sa môže od prezentovanej líšiť. Ponuka nie je verejný prísľub a platí pri splnení podmienok Home Credit Slovakia, a.s.. Poskytovateľom splátok je spoločnosť Home Credit Slovakia a.s. Predajca je sprostredkovateľom úveru ako viazaný zástupca a zastupuje na základe zmluvy o spolupráci poskytovateľa úveru.