Kód : 0190

Batoh PINGUIN Activent 55 Green

Viacdňový batoh s nastaviteľným chrbtovým systémom a horizontálnymi popruhmi na pripevnenie ďalšieho vybavenia, ako je stan, snežnice alebo snowboard.

154,99 € Vývoj ceny
-18%
126,99 €
105,83 € bez DPH
Doprava zadarmo
Na požiadanie
 
Množstvo 1

Popis produktu

PINGUIN Activent 55 je prepracovaný turistický batoh s dvoma komorami na oddelenie prepravovaného vybavenia podľa početnosti jeho používania (možnosť prepojenia oboch komôr v jednu rozopnutím prepážky). Sieťované zipsové vrecko na vnútornej strane veka pojme vaše cennosti a zaručene vás poteší aj stredový kompresný popruh pod vekom. Ľahko odopínateľné priestranné veko batohu sa dá použiť ako ľadvinka alebo taška cez rameno. Zips spodnej komory je istený samostatným popruhom so sponou. Vonkajšie zipsové vrecko na veku je vhodné na uloženie rýchlo dostupného vybavenia (napr. lekárne) a potravy. Prepážka oddeľuje vodný vak od ďalšieho prevážaného vybavenia vo vnútri hlavnej komory. Výstup na hadicu vodného vaku je medzi hornými balančnými popruhmi. Súčasťou je aj výrazná pláštenka v samostatnom zipsovom vrecku na veku batohu.

Pohodlný, šitý chrbtový Adjustable back systém s vankúšikmi potiahnutými priedušnou textíliou zaisťuje efektívne odvetranie chrbta pri zachovaní optimálneho rozloženia nákladu a umožňujú nastaviť výšku chrbta presne na mieru. Chrbát plecniaka je vystužený vyberateľnou HDPE doskou s integrovanou duralovou výstužou, ktorá pomáha rozložiť hmotnosť prepravovaného nákladu na chrbát a eliminuje tlaky prepravovaných predmetov do chrbta.

 

Materiál a komponenty
Zipsy japonského výrobcu YKK
Spony NIFCO
Použitá veľmi odolná tkanina z vlákna Nylon 6.6

Technická špecifikácia

  • Farba: Zelená
  • Objem: 55 l
Výrobca si vyhradzuje právo na zmenu a/alebo zlepšenie dizajnu a komponentov bez predchádzajúceho upozornenia.

Dotazy

Máte nejaké otázky týkajúce sa tohto produktu?
Kontaktujte nás. Radi vám poradíme.

Recenzie

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.