5
100 % (1×) Kód : K12901

Predné svetlo KNOG Blinder Road 600lm

Nová verzia obľúbeného vysoko svietivého predného svetla Knog Blinder Road. Blinder Road 600 ponúka veľmi vysoký svetelný výkon 600 lúmenov pri zachovaní minimalistických rozmerov a nízkej hmotnosti.

69,90 €
58,25 € bez DPH
Doprava zadarmo
Skladom
 
Množstvo 1

Popis produktu

Použitím výkonných batérií LIPO môže Blinder Road produkovať pôsobivý svetelný výkon bez toho, aby ste potrebovali tradičné ťažké batérie. Telo svetla je hliníkové, jedinečné eloxované, takže slúži aj ako chladič. Použitý dizajn je štýlový a univerzálny natoľko, aby sa zmestil na väčšinu špičkových cyklistických kokpitov.

Blinder Road je 100% vodotesné s krytím IP68. Svetlo je nabíjané prostredníctvom integrovaného USB, čo znamená, že na nabíjanie z USB portu nie sú potrebné ďalšie káble. Odolný silikónový popruh kombinovaný s polykarbonátovým klipom umožňuje modelu prispôsobiť sa mnohým rôznym konfiguráciám vyžadovaným od dnešných cestných cyklistov, z ktorých mnohí majú na svojich bicykloch systémy GPS. Blinder Road využíva 2 LED čipy. Ľavá optika má 12-stupňový lúč pre bodové svetlo - rýchla jazda po rovných cestách a pod. Zatiaľ čo pravá optika má 32-stupňový lúč pre široké osvetlenie - pomalšia jazda po hrboľatých či nerovných cestách. Každý LED čip má rôzne druhy blikania a funguje nezávisle od ostatných.

Intuitívne užívateľské rozhranie umožňuje užívateľovi bezpečne a jednoducho prepínať medzi režimami svietenia, blikania, širokého aj bodového svetla.

Hmotnosť: 70 g

Výdrž batérie – Blinder Road 600

(Výsoký jas / Nízky jas)
Úzky: 1.5/2 hrs
Široký: 1.2/2 hrs
Dual: 1/2.5 hrs
Blikanie: 3/8 hrs

Videa produktu

Technická špecifikácia

  • Rok: 2024
  • Hmotnosť g: 95 g
Výrobca si vyhradzuje právo na zmenu a/alebo zlepšenie dizajnu a komponentov bez predchádzajúceho upozornenia.

Dotazy

Máte nejaké otázky týkajúce sa tohto produktu?
Kontaktujte nás. Radi vám poradíme.

Recenzie

100 %
1x
0x
0x
0x
0x
VP
5

pred 2 rokmi |  Vojtěch P.

Kompaktni Sviti dobre