Kód : K12292

Sada svetiel KNOG Blinder Black Twinpack - X

Nová generácia KNOG Blinder ponúka úchvatných 200 lúmenov pri prednom a 100 lúmenov pri zadnom svetle, ktoré zaistia, že budete bezpečne vidieť za všetkých svetelných podmienok. Samozrejmosťou je USB nabíjanie, 100 % vodotesnosť a indikátor nízkej ba

67,90 €
56,58 € bez DPH
Doprava zadarmo
 
Zvoľte variant
 
  • Square Skladom 67,90 €
  • X Skladom 67,90 €
Množstvo 1

Popis produktu

KNOG Blinder Square je sada svetiel pýšiaca sa s využitím novej technológie COB úchvatnými 200 / 100 lumenmi, ktoré zaistia, že budete bezpečne vidieť za všetkých podmienok. Svetlá sú vybavené mriežkovým vzorom, vďaka ktorému sú tieto Blindery jednými z najviac graficky individuálnych svetiel KNOG a 8 režimov svietenia. Blikačka má 8 rôznych režimov a je k dispozícii ako predné svetlo, zadné svetlo a sadu predného a zadného svetla, aby vytvoril jedinečný pár. Výhodou je, že nie je potrebný žiadny nabíjací kábel, pripája sa priamo k USB portom a je navrhnutý tak, aby odolával pôsobeniu živlov. Upnutie na bicykel nemohlo byť jednoduchšie. Silikónový pásik s kovovou sponou sú inštalovateľné bez náradia na trubky s priemerom 22–40 mm.

 

Blinder má integrované dobíjanie USB, je 100% vodotesný a má výdrž neuveriteľných 60 hodín pri použití režimu eco-flash.

 

Predné svetlo 200 Lm
Zadné svetlo 100 Lm

INDIKÁTOR NÍZKEJ BATÉRIE: Červená kontrolka vedľa tlačidla zapnutia / vypnutia zostane svietiť po dobu 2 sekúnd po vypnutí svetla, ak je batéria takmer vybitá.

Videa produktu

Technická špecifikácia

  • Rok: 2024
  • Hmotnosť g: 68 g
Výrobca si vyhradzuje právo na zmenu a/alebo zlepšenie dizajnu a komponentov bez predchádzajúceho upozornenia.

Dotazy

Máte nejaké otázky týkajúce sa tohto produktu?
Kontaktujte nás. Radi vám poradíme.

Recenzie

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.