TEST: Ultraľahké duše Tubolito očami ultracyklistu Dana Polmana

TEST: Ultraľahké duše Tubolito očami ultracyklistu Dana Polmana

Daniel Polman je český novinár, spisovateľ, extrémny športovec a hlavne ultracyklista. Drží český rekord v cyklistickej dvadsaťštyrihodinovke (911 km) aj titul tretieho českého finishera pretekov Race Across America (4 960 km). Tento rok v júli sa stal prvým českým finišerom 7 400 km dlhých pretekov North Cape-Tarifa. A so sebou mal aj duše Tubolito. Ako sa mu osvedčili počas tréningov a pretekov, nám Dan s nadšením popísal.

TEST: Cyklistická prilba HJC Valeco

TEST: Cyklistická prilba HJC Valeco

Firma HJC vstúpila do sveta cyklistiky v roku 2017 s balíkom 50 rokov skúseností z motocyklového priemyslu. Nie je teda divu, že po ich cyklo prilbách okamžite siahli hneď dve stajne z World Tour. Okrem nesporných kvalít zaujmú HJC aj vzhľadom. Medzi ostatnými značkami vyčnievajú cyklistické prilby HJC nielen svojím tvarom ale aj pestrou škálou farieb. Pre cyklistov, ktorí jednoducho musia ladiť s bicyklom, je to sen. Ako sa v nich jazdí, opisuje Marcel, manažér predajní Mojekolo.

TEST: Bežecké topánky Scarpa Spin 2.0

TEST: Bežecké topánky Scarpa Spin 2.0

Tento rok v januári sa Martin, vedúci predajne Praha Záběhlice, po dlhšej dobe vrátil k behaniu a rozhodol sa vymeniť svoje dlhoročné bežecké topánky za nové. Dizajnom a vlastnosťami ho zaujali topánky Scarpa Spin 2.0. Ako ich po čase hodnotí?