3. 11. 2023

Nakupujte teraz, splácajte až o 3 mesiace s Home Credit

Vybrali ste si bicykel, elektrobicykel alebo novú výbavu, ale nemáte dostatok hotovosti po ruke alebo len nechcete toľko míňať pred Vianocami? Nevadí, s Home Creditom u nás do konca decembra môžete nakupovať na splátky s tým, že tovar budete mať ihneď, ale splácať začnete až o 3 mesiace.

 

3 dôvody, prečo nakúpiť na splátky bez navýšenia

1. Nakupujete bez hotovosti.

2. Tovar máte ihneď, splácať začínate až o 3 mesiace.

3. Splácate 11 splátok.

 

Ako využiť splátky bez navýšenia?

1. Vyberte si na e-shope tovar v celkovej hodnote aspoň 40 €.

2. V košíku vyberte platobnú metódu Home Credit a pri voľbe splátok variantu: Chcem odložené splácanie.

3. A je to. Pred začiatkom splácania vám príde výpis.

4. Užívajte si nový tovar, prvú splátku platíte až za 3 mesiace od nákupu.

 

Akcia platí do 31. 12. 2023 vrátane. Splátky s odkladom o 3 mesiace je možné vybaviť pri nákupe online aj osobne na predajni MOJEKOLO v Bratislave. Viac o nákupoch na splátky s Home Creditom sa dočítate tu.

 

 

Príklad splácania pre splátkový program Odložené splácanie: Pri výške čerpania z revolvingového úveru 399,00 €, výške splátky 40,60 €, dobe trvania splátkového programu 11 mesiacov do 20. dňa v mesiaci, v ktorom je splatná posledná splátka, je ročná úroková sadzba 23,12 %, RPMN 17,1 %, celkom zaplatíte 446,60 €. Príklad je vypočítaný za predpokladu, že čerpanie sa uskutoční 1. 11. 2023, úhrada prvej splátky je 20. 2. 2024 a splatnosť poslednej splátky je 20. 12. 2024. V niektorých prípadoch môže dôjsť z dôvodu zaokrúhľovania splátok k nepatrným rozdielom vo výške poslednej splátky. Konkrétna výška poslednej splátky bude uvedená v mesačnom výpise. Hodnoty sa vzťahujú iba k čerpaniu úveru rozloženému do splátkového programu a nezohľadňujú ďalšie prípadné transakcie a poplatky splácané štandardným spôsobom podľa podmienok Vašej úverovej zmluvy. Ponukou nevzniká nárok na poskytnutie splátkového programu.