4. 1. 2021

Ako nakupovať v čase sprísnených vládnych opatrení?

Naši milí zákazníci, ako už asi viete, vláda opäť uzavrela väčšinu kamenných prevádzok. Na MOJEKOLO.sk ale môžete stále nakupovať.

Ako nakupovať?

Kamenné predajne a servisy MOJEKOLO fungujú v režime prispôsobenom aktuálnej situácii. Nakúpiť potrebný cyklo tovar alebo si nechať nastaviť bicykel môžete aj teraz.

Svoje objednávky vytvorené cez e-shop si môžete vyzdvihnúť v kamennej predajni po predchádzajúcej telefonickej či e-mailovej dohovore v pracovné dni od 9 do 18 hodín (v Kobeřicaich do 17 hod.).

Dodržujte prosím inštrukcie personálu predajne. Nezabudnite na rúško alebo inú ochranu dýchacieho ústrojenstva. Dezinfekcia je v predajni k dispozícii. Doba strávená odovzdaním bicykla do servisu alebo vydaním objednaného tovaru je minimalizovaná.

Najjednoduchší nákup? Online. Ak sú pre vás súčasné opatrenia spojené s nákupom v kamennej predajni komplikáciou, nakúpte jednoducho na www.mojekolo.sk. Počas lockdownu hradíme pri objednávkach nad 5000 Kč dopravu my. (Cena bude prepočítaná na € podľa aktuálneho kurzu).

Potrebujete servis bicykla? Kontaktujte svoju najbližšiu predajňu Mojekolo a dohodnite sa s našimi kolegami na termíne prijatie bicykla do servisu. Zoznam predajní vrátane telefonických a e-mailových kontaktov nájdete TU.

Potrebujete s niečím poradiť? Neváhajte nás kontaktovať na našej infolinke +420 725 855 888 alebo e-mailu obchod@mojekolo.cz. Radi Vám pomôžeme s výberom bicykla, náhradných dielov či doplnkov.

Ďakujeme za vašu priazeň a prajeme pevné zdravie všetkým.

#idemevtomspolocne

 

MOJEKOLO JE TU PRE VÁS