30. 3. 2023

Doprava s PPL do výdajných miest po celom Slovensku

Vyberte si jedno z viac ako 1480 výdajných miest prepravnej spoločnosti PPL na Slovensku a nechajte si svoju objednávku doručiť tam. Výhodou je, že nemusíte doma čakať na kuriéra, ale svoju zásielku si vyzdvihnete kedykoľvek v pracovnej dobe vybranej prevádzky.

 

Doprava na výdajné miesta už od 1,99 €

Objednajte si tovar na www.mojekolo.sk a ušetrite za poštovné. Stačí pri objednaní zvoliť dopravu "PPL výdajné miesta" a máte dopravné len za 1,99 €. Zásielku si vyzdvihnete kedykoľvek v pracovnej dobe vybranej prevádzky, kde na vás bude čakať 7 dní od doručenia SMS alebo e-mailu. Zásielku môžete sledovať pomocou čísla zásielky, ktoré Vám po odoslaní zásielky od nás príde automaticky na email alebo vám ho radi oznámime.

Na výdajné miesta PPL dokážeme doručiť iba menšie zásielky. Tento spôsob dopravy je možné využiť na doručovanie menších zásielok. Pokiaľ máte v košíku bicykel, lyže, strešný box alebo ďalší rozmerný tovar, ponúkne Vám e-shop iné možnosti dopravy. Dobrá správa je, že väčší tovar je obvykle aj hodnotnejší a od 100 € máte u nás dopravu zadarmo vždy, bez ohľadu na prebiehajúcu akciu.