13. 4. 2022

Doprava zadarmo od 20 € až do konca mája

E-shop s bicyklami, elektrobicyklami a cyklodoplnkami Mojekolo sa rozrastá a novo na ňom môžete nakupovať aj v Eurách. Navyše sme pre vás pripravili špeciálnu akciu na dopravu. Všetky objednávky nad 20 € uskutočnené do 31. 5. 2022 vám v rámci Slovenskej republiky doručíme zadarmo až k vám domov.

 

Ako využiť akciu Doprava zadarmo nad 20 €

Vyberte si ľubovoľné produkty z nášho sortimentu na www.mojekolo.sk v minimálnej hodnote 20 € a odošlite objednávku. My vám do 31. 5. 2022 nebudeme za doručenie účtovať ani korunu. Akcia platí iba pre objednávky uskutočnené na www.mojekolo.sk s doručením na území Slovenskej republiky.

 

Čo na Mojekolo.sk nájdete?

V našej ponuke nájdete špičkové bicykle a elektrobicykle od popredných cyklistických značiek ako Ghost, Lapierre, Norco, Merida či Rock Machine. Skladom máme aj desiatky tisíc komponentov a cyklodoplnkov od firiem Knog, SKS Germany, Cratoni, Continental, Fulcrum, FLR alebo Exustar a obliecť sa môžete do rokmi overených dresov Santini, Endura a ďalších.

 

BicykleElektrobicyklePríslušenstvoOblečenie

 

O Mojekolo

Mojekolo je český e-shop s maloobchodnou sieťou vlastných cyklistických predajní. Kamenné predajne nájdete v 10 českých mestách a už čoskoro aj u nás na Slovensku. Prevádzkovateľom Mojekolo je spoločnosť Schindler, spol. s r.o., výhradný distribútor mnohých špičkových cyklistických značiek v Česku, na Slovensku, v Maďarsku a v Poľsku.