10. 2. 2022

Dresy Mojekolo od Santini: Oblečenie, ktoré obstojí aj na Tour de France

Taliansky výrobca cyklistického oblečenia Santini je už dlhé roky partnerom najväčších cyklistických pretekov sveta. Vlani sa spojil s Tour de France, aby dodal trikoty najlepším jazdcom planéty, a tento rok šije dresy aj pre Mojekolo. Vlastný rad produktov sme totiž pre rok 2022 rozšírili o špičkové dresy „MOJEKOLO by Santini“. Za zvýhodnenú cenu si tak môžete zaobstarať profi pánsky aj dámsky dres s kraťasmi, ktorý by obstál aj na "Starej dáme".

 

Dresy Mojekolo by Santini

Pánsky dres MITO

MITO je pretekársky dres z priedušných materiálov Kenobi a Shatung, ktorý sa hodí predovšetkým na jarné a letné jazdenie. Strih typu Slim Fit dobre obopína telo a zaručuje bezchybnú aerodynamiku. Celorozopínací dres s krátkym rukávom a nižším golierom má vzadu 3 vrecká a reflexné prvky. Spodný lem dostal elastický silikónový pás, aby sa dres pri šliapaní na chrbte nezhrňoval.

Dres MITO stojí bežne 109 €. V dizajne Mojekolo je dostupný za zvýhodnenú cenu 64 €. Za špeciálnu cenu sú k nemu dostupné aj cyklistické šortkySantini Viper s grafikou Mojekolo. Tie majú perforované traky, pohodlnú vložku C3 a elastický lem nohavíc.

 

Dresa Santini MojekoloKratasy Santini MojekoloDres MojekoloDres Mojekolo

 

Dámsky dres TONO

Dres TONO má priliehavý Slim Fit strih a prednú časť z ultraľahkého materiálu Think Opaco. Bočné panely a chrbát sú ušité z ľahkej a priedušnej Taro sieťoviny, takže sa dres pefektne hodí do horúcich dní. Tri zadné vrecká dopĺňa ešte štvrté zipsom uzatvárateľné vrecko. Reflexné prvky sú potom pri Santini dresoch samozrejmosťou. Za dámsky dres TONO v Mojekolo dizajne zaplatíte 44 € menej ako za rovnaký dres z bežnej Santini kolekcie.

Za zvýhodnenú cenu sú k dámskemu dresu dostupné aj šortkySantini TONO v Mojekolo designe. Šortky z kompresnej tkaniny Thunderbike Power majú perforované traky, priliehavý strih, elastický lem nohavíc a superpohodlnú GILEVO vložku s gélovým jadrom Twist.

 

Dres Mojekolo dámskýKratasy MojekoloDres Mojekolo dámskýDres Mojekolo dámský