6. 3. 2023

Novinka od Continental: AllSeason TR je najodolnejšia verzia plášťa Grand Prix 5000

Potešiť všetkých cestných cyklistov má najnovší plášť z dielne Continental. Grand Prix 5000 AllSeason TR je navrhnutý tak, aby posunul zážitok z jazdy na vyššiu úroveň. Je to najodolnejšia verzia Grand Prix 5000, ktorú kedy v Continentale vyrobili.

 

Aký je nový Grand Prix 5000 AllSeason TR?

Plášť mal svoju oficiálnu premiéru na pretekoch Strade Bianche 2023, ktorý ašpiruje na zaradenie medzi klasické monumenty. Gravelové úseky tvorené typickou jemnou bielou šotolinou v celkovej dĺžke 63 km boli tou pravou skúškou pre novinku od Continentalu.

Continental

 

— Odolnosť a hmotnosť

Plášť Continental Grand Prix 5000 AllSeason TR špeciálne navrhnutý tak, aby fungoval v náročných podmienkach celoročne a poskytol jazdcovi väčšiu istotu, ktorú potrebuje na prejdenie veľkej porcie kilometrov. S počiatočnou hmotnosťou iba 250 g pre šírku 25 mm je plášť Grand Prix 5000 AS TR veľmi ľahký, napriek tomu poskytuje výnimočnú odolnosť a výdrž.

— Rozmery

Dodáva sa v rozmeroch od 25-622 do 35-622, takže je vhodný pre širokú škálu použitia, vrátane závodného, tréningového nasadenia, alebo len pri dochádzaní do zamestnania.

— Technológia

• Black Chilli Compound — zmes zvyšujúca priľnavosť
• Vectran Breaker — zvýšenie odolnosti proti prerazeniu
• LazerGrip — zlepšuje schopnosť zatáčať

— Varianty

Plášť je dostupný v dvoch farebných variantoch s čiernou a béžovou bočnicou. Špecialitou čiernej verzie je čierny reflexný pruh, ktorý rapídne zvyšuje viditeľnosť kolesa po osvietení svetlami áut a zároveň nenarúša dizajn bicykla.

 

 


 

Prečítajte si: