11. 3. 2021

Nový rad produktov MOJEKOLO: doplnky na bicykel, do dielne aj niečo na seba

Novinka: MOJEKOLO Re-Cyklo

Milujeme bicykle a na cyklistike nás baví aj to, že je to ekologický spôsob dopravy. Aj preto sme sa spojili s ostravskou up-cyclingovou skupinou Navzdory, ktorá vie zo starých vecí urobiť nové, a spoločne sme vrátili späť do života použité cyklistické duše.

 

Mojekolo Re-Cyklo peňaženkaRE-cyklo peňaženka MOJEKOLO

 

Vznikla praktická peňaženka na doklady a drobné, čo si so sebou beriete na bicykel, a tiež štýlový opasok k nohaviciam. Opasky aj peňaženky vyrábame v Česku a keďže Re-Cyklo výrobky šijeme z použitých cyklistických duší všetkých značiek, rozmerov aj odtieňov čiernej, je každý kus úplný originál.

RE-cyklo peňaženka MOJEKOLOMojekolo Re-Cyklo opasok

 

Cyklo doplnky MOJEKOLO

Pri výbere cyklo doplnkov už nemusíte strácať čas porovnávaním stoviek podobných produktov. V rámci radu MOJEKOLO sme predvýber urobili za vás. Skúsenosti, ktoré v cyklo odbore už dlhé roky zbierame, teraz vkladáme do výroby vlastných cyklo doplnkov.

 

Mojekolo sada svetiel USB MiniMojekolo brašna pod sedloMojekolo nožná pumpa s manometromMojekolo košík na fľašu

 

Pri každom výrobku s logom MOJEKOLO si môžete byť istí, že spĺňa 4 pre nás najzásadnejšie kritériá: kvalita, funkčnosť, vzhľad a prijateľná cena. Cyklo výbava MOJEKOLO má proste maximálne vyvážený pomer cena/výkon. Ďalšie doplnky z radu MOJEKOLO už pre vás testujeme a čoskoro ich nájdete v našej ponuke.

 

Mojekolo Dual mini hustilkaMojekolo nástenný držiak na rámMojekolo brašna narám PhoneVšetky produkty mojekolo