7. 11. 2022

Otvárame novú predajňu v Bratislave: Mojekolo už aj na Slovensku

Prvá na Slovensku je pobočka Mojekolo Bratislava - Ružinov, ktorú pre vás 7.11.2022 otvárame. Našu novú bratislavskú predajňu nájdete na adrese Kaštieľska 2, 821 05 Bratislava. Ponúkne vám tie najlepšie bicykle, elektrobicykle, cyklovýbavu a doplnky pre beh a outdoor. A keď si u nás v Bratislave do 30.11.2022 vyberiete bicykel alebo elektrobicykel, dáme vám k nemu cyklistickú prilbu ako darček.

 

Prilba k bicyklu zadarmo - akcia pri príležitosti otvorenia predajne Mojekolo Bratislava


Na bicykli bez prilby? To si dnes trúfne len málokto. Aby ste od nás na svojom novom bicykli odchádzali dobre chránení, pripravili sme špeciálnu akciu Prilba Cratoni ku každému bicyklu zadarmo.

Príďte si k nám pre bicykel alebo elektrobicykel a my vás vybavíme aj špičkovou prilbou Cratoni. Pri kúpe detského bicykla vás čaká detská prilba zadarmo, k nákupu bicykla či elektrobicykla pre dospelých si prilbu zadarmo vyberiete podľa aktuálnej dostupnosti v predajni.

Akcia platí iba pre nákup bicykla v kamennej predajni Bratislava - Ružinov do 30.11.2022 a nevzťahuje sa na objednávky uskutočnené v e-shope www.mojekolo.sk.

Prilba zadarmoprilba Cratoni

 

O novej predajni Mojekolo Bratislava


V Bratislave sme pre vás nachystali to najlepšie, čo v ponuke Mojekolo máme. Vyberať môžete bicykle a elektrobicykle značiek Norco, Pells, Raymon a ďalších a cyklodoplnky obľúbených značiek ako Knog, ESIgrips, SKS Germany, Santini, Cratoni atď. 

Mojekolo Bratislava

 

V Bratislave vykonávame aj servis bicyklov a elektrobicyklov, takže k nám môžete doviezť svojho dvojkolesového miláčika na prehliadku. 

 

Mojekolo Bratislava