18. 10. 2023

Predstavenie komponentov legendárnej značky Ritchey

Kalifornská značka Ritchey sa zapísala do histórie MTB, pretože sa stala jednou z prvých značiek, ktoré vyrábali horské bicykle. Jej zakladateľom je Tom Ritchey, ktorý bol uvedený do MTB siene slávy v Colorade. Dnes je už Ritchey svetovým lídrom medzi cyklistickými komponentmi a nešpecializuje sa, teda už len na zváranie rámov, ale jej portfólio tvoria riadidlá, predstavce, sedlovky, sedlá, kolesá, vidlice a ďalšie kvalitné komponenty, ktoré nájdete v našej ponuke.

 

 

Množstvo komponentov Ritchey máme skladom ihneď k odberu prípadne v sklade u dodávateľa. V ponuke značky Ritchey sa nachádzajú komponenty rozdelené do nasledujúcich 6 rád.

 

SuperLogic

Od profesionálneho pelotónu cez dobrodružstvá na gravel bicykli až po najvyššie úrovne profesionálneho cyklokrosu a MTB. Komponenty rady SuperLogic poskytujú špičkový výkon pre suverénny zážitok z jazdy. Ľahké komponenty na bicykel, ktoré sa nachádzajú v rade SuperLogic, sú skonštruované z najmodernejších materiálov, ako je uhlíkové vlákno a sú navrhnuté s ohľadom na tých najnáročnejších cyklistov.

 

WCS

Komponenty rady WCS vyrobené v karbónovom prevedení pre náročnejších jazdcov alebo z hliníkovej zliatiny pre menej náročných. V rámci rady Ritchey WCS sú komponenty navrhnuté a skonštruované pre pretekárov na najvyššej športovej úrovni, ale určite naplnia aj požiadavky bežných cyklistov, ktorí sa radi pretekajú alebo len chcú jazdiť rýchlo a efektívne. Riadidlá, predstavce, sedlovky a ďalšie komponenty bicyklov Ritchey WCS sú vyrobené z materiálov najvyššej úrovne a sľubujú bezchybnú spoľahlivosť pri tréningoch a pretekoch.

37,90 €
Skladom
Kúpiť
109,90 €
Skladom
Kúpiť
99,90 €
  • Variant: Unisex
Skladom
96,90 €
  • Materiál: Hliník
Skladom
Kúpiť

 

Comp

Riadidlá, predstavce, sedlovky a ďalšie komponenty na úrovni cyklistických produktov Ritchey Comp jednoznačne ťažia z 50-ročných znalostí Toma Ritcheyho o dizajne a výskume bicyklov a komponentov. Produkty Comp, ktoré sú skutočne ťažným koňom radu Ritchey a sú určené pre širokú verejnosť jazdiacu po cyklotrasách, štrkových cestách, ale aj na asfaltky alebo dobývanie trailov, prinášajú úžasnú hodnotu – atraktívnu cenu, pričom kombinujú spoľahlivé materiály a špičkovú konštrukciu s výnimočnými vlastnosťami podporujúcimi výkon.

54,90 €
Skladom
Kúpiť
59,90 €
  • Materiál: Hliník
Skladom
Kúpiť

 

Trail

Rada určená pre vyznávačov horskej cyklistiky, kombinuje prvky predchádzajúcich rád so zameraním priamo na MTB a enduro. Trail komponenty ponúkajú širokú škálu špecifických funkcií a tieto produkty sú navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky MTB s ohľadom na náročný terén, ktorý často predstavuje výzvu pri horskej cyklistike. Dbajú hlavne na odolnosť a spoľahlivosť, aby obstáli v náročných terénnych podmienkach.

96,90 €
Skladom
Kúpiť
59,90 €
  • Materiál: Hliník
Skladom
Kúpiť
10,90 €
Skladom
Kúpiť
od 37,90 €
  • Priemer riadidiel: 31,8 mm
  • Materiál: Hliník
Skladom
Kúpiť

 

RL1

Nekompromisná spoľahlivosť, praktický výkon a generačné skúsenosti s dizajnom bicyklov by nemali byť výlučne doménou jazdcov s hlbokými vreckami – cyklistika je predsa pre každého. Produkty Ritchey RL1 sú navrhnuté a vyrobené pre cyklistov s obmedzenejším rozpočtom, ktorí hľadajú komponenty na modernizáciu svojho bicykla alebo na vystavanie nového stroja – bez kompromisov v oblasti kvality, ktorou sú produkty Ritchey známe.

19,90 €
Skladom
Kúpiť
29,90 €
  • Priemer riadidiel: 31,8 mm
Skladom
Kúpiť
26,90 €
  • Materiál: Hliník
Skladom
Kúpiť
29,90 €
  • Variant: Unisex
Skladom

 

Classic

Komponenty rady Classic ponúkajú striebornú povrchovú úpravu s vysokým leskom, ktorá pridáva sofistikovaný vzhľad každému bicyklu, pričom využíva WCS a zliatiny na úrovni Comp pre výnimočný výkon pri priaznivej hmotnosti a cene. Gipy a sedlá v tejto rade sa vyrábajú v kožennom prevedení. Táto rada je vhodná pre oceľové bicykle v klasickom dizajne.