23. 2. 2022

SKS Germany a tím Alpecin-Fenix ohlásili oficiálne partnerstvo

Tím Alpecin-Fenix, za ktorý jazdí aj profesionálny cyklista Mathieu van der Poel, bude oficiálne používať produkty SKS Germany. Nemecký výrobca cyklodoplnkov a cyklistický tím z Belgicka to minulý týždeň oznámili na svojich internetových stránkach.

 

O spolupráci

„Jazdci majú ambiciózne ciele a dostatok odhodlania na to, aby ich dosiahli,“ hovorí exportný manažér SKS Germany Frederik Reichert. „Radi podporíme športovcov na ich ceste k úspechu – správnym tlakom v pneumatikách, našimi osvedčenými blatníkmi a ďalším praktickým príslušenstvom,“ dopĺňa Reichert.

Tím Alpecin-Fenix je z novej spolupráce tiež nadšený: „Firma SKS GERMANY existuje už viac ako 100 rokov a vždy zostala inovatívna. My sa snažíme o to isté. O inovácie a kvalitu. Je to nesmierne dôležité, pretože tento šport sa technicky veľmi rýchlo rozvíja a my chceme zostať na špici.“

 

Alpecin-FenicAlpecin-Fenic a SKS GermanyAlpecin-Fenix a SKS Germany

 

Výhody pre obe strany

Frederik Reichert vidí ďalšiu výhodu nemecko-belgického partnerstva: „Tím Alpecin-Fenix je veľmi všestranný a preteká na cestných, graveloch i horských bicykloch. V budúcnosti budú tímoví jazdci testovať všetky nové produkty SKS pred ich uvedením na trh.“ Spolupráca s množstvom ďalších profesionálnych tímov sa SKS Germany v minulosti vždy vyplatila. „Využívame tak znalosti športovcov v praxi,“ vysvetľuje Reichert. "To vytvára obojstranne výhodnú situáciu, z ktorej ťažia obe strany."

 

SKS Germany, firma so storočnou tradíciou

 

SKS Germany vlani oslávila veľké jubileum. Schopnosť inovovať a ísť s dobou sprevádzala firmu po celých 100 rokov a zaistila ju poprednú pozíciu medzi svetovými výrobcami cyklodoplnkov. V 70. rokoch minulého storočia ovládol SKS svet cestnej cyklistiky so svojimi prvými rámovými pumpami Rennstar a SuperCorsa. V 90. rokoch zase rýchlo zareagovali na vzrastajúcu popularitu horských bicyklov a predstavili prvé rýchlonasadzovacie blatníky z plastu.

Nedá sa predpokladať, že by sa profíci z Alpecin-Fenix ​​postavili na štart Tour de France s blatníkmi a brašničkami SKS. Zo spolupráce budú ťažiť najmä technici tímu, ktorí sa starajú o bicykle. V práci im budú pomáhať hustilky, tlakomery, mazivá, čistice a cyklonáradie nemeckého výrobcu.

Výhodná je spolupráca aj pre všetkých hobby cyklistov, ktorí si zaobstarajú výbavu na bicykel od SKS. Budú mať totiž istotu, že tovar, ktorý si kupujú, prešiel zaťažkávacou skúškou v extrémnych podmienkach profesionálneho cyklistického tímu.

 

pumpyblatníkykošíky na lahvecyklobrašny
držáky na telefoncyklonářadímazivaSKS produkty

 


 

Čítajte tiež:

Tour de France a Santini 5 tipů na pohodlí 4 důvody pro výměnu helmy