18. 7. 2022

Služba COMFORT bez starostí

Často sa nás pýtate, v akom stave vám dorazí bicykel objednaný na www.mojekolo.sk. Možnosti sú dve. V prvom prípade je na vás ľahšia časť kompletizácia bicykla, v druhom vám dorazí bicykel pripravený na okamžitú jazdu.

 

Prémiová doprava bicyklov COMFORT


Nie ste si istí, že kompletizáciu bicykla zvládnete? Ani vy nemusíte mať žiadne obavy z objednania bicykla on-line. Práve pre vás je tu služba Comfort. Váš nový bicykel vám bude dodaný kompletne zložený a nastavený. Po jeho vybalení z krabice môžete ihneď nasadnúť a jazdiť.

Prepravu Comfort zaisťuje prepravná služba Toptrans a je spoplatnená čiastkou 39 €. Kuriér vás bude vopred kontaktovať a dohovorí sa na dobe prevzatia. Na túto službu sa vzťahuje doprava zadarmo a to pri objednávke nad 2000 € (musí byť v objednávke bicykel alebo elektrobicykel).

 

Kompletne nastavený bicykel

 

Základná preprava bicykla 


Preprava bicykla kuriérskou prepravou je zadarmo pri objednávke nad 100 €. Pokiaľ využijete túto prepravu, dorazí vám bicykel kompletne nastavený a s takmer všetkými nainštalovanými komponentmi. Na vás bude pripevnenie riadidiel do predstavca, nasadenie predného kolesa, sedla, sedlovky a inštalácia pedálov. Podrobný postup kompletizácie bicykla nájdete v samostatnom článku.