11. 2. 2021

Zaostrené na bicykel Damjana Siriškiho. It's Norco O'Clock

"Starému bicyklu odzvonilo. Je čas na nového kamoša. Je čas na Norco," povedal si Damjan Siriški z Bike O'Clock a od februára 2021 presedlal na nadupané Norco Sight C3 modelový rok 2021. Celoodpruženú mašinu, na ktorej bude vo svojich YouTube videách Damjan tento rok jazdiť, už máme aj skladom. Poďme si na nového Sighta C3 posvietiť a mrknúť sa, čo o Damjanovom novom bicykle zatiaľ vieme.

 

Damjanov Sight C3

Sám Damjan toho o svojom biku zatiaľ veľmi neprezradil. Na facebookovom profile Norco Bicycles CZ/SK sa ale objavilo pár fotiek, z ktorých sa dá celkom spoľahlivo spoznať, ako si svoju novú hračku Damjan „potunil“. Žiadne veľké prestavby, ale nečakajte. Nie je ani treba, Sight je z fabriky už veľmi dobre vybavený.

Z doterajších videí vieme, že Damjan jazdil na 27,5", takže sa dá predpokladať, že aj Sighta C3 si zaobstaral vo veľkosti 27.5". Detailnú špecifikáciu nájdete tu. Z fotiek sa dá zistiť len to, že si Damjan bicykel prezul na kevlarové plášte CONTINENTAL Mountain King 27.5x2.3 ProTection so zvýšenou odolnosťou proti prerazeniu a na kľuky naskrutkoval oranžové pedále Exustar E-PB535-OG s dvojitou hliníkovou platformou a vymeniteľnými pinmi. Viac nám snáď už čoskoro na svojich sociálnych sieťach prezradí sám Damjan.

 

1. Horský bicykel NORCO Sight C3 Red/Green 27.5
2. Plášte CONTINENTAL Mountain King 27.5x2.3 ProTection kevlar
3. Pedále EXUSTAR Pedály BMX PB535-OG 

 

Norco Sight C3 Damjana Siriški
Norco Sight C3Continental Mountain KingExustar Pedály

 

Damjan + Ondra = Bike O'Clock

Kto pravidelne sleduje televíziu, spozná možno v Damjanovi účastníka finále talentovej šou "Česko Slovensko má Talent 2020". Poznať ho môžete aj ako vicemajstra sveta v biketriali, štvornásobného majstra ČR a prvého Čecha, ktorý predviedol backflip na MTB. A pokiaľ ani táto nápoveda nepomáha, mrknite na Damjanov YouTube kanál Bike O'Clock, kam spolu s Ondrejom Šenkom ládujú svoje bikeové videá. Stojí to za to.

 

Siriški a NorcoNorco Sight C3
Norco Sight C3Norco Sight C3Norco Sight C3
Damjan Siriški a Norco Sight C3

Zdroj foto FB profil Norco Bicycles CZ/SK