20. 10. 2023

VIDEO: Backflip na e-biku. Aleš Handzel na Norco Range VLT nepozná limity

Nič vás nezastaví. Na Norco Range VLT si môžete robiť, čo budete chcieť. Keď sa v bikeparku zastavia vleky, vyvezie vás na kopec spoľahlivo ako snežná rolba. Dole si to potom môžete hrnúť ako Aleš Handzel vo videu, kde ho zachytil Ondřej Grund. Enduro v hrabanke? Nie je problém. Niekoľkometrové prelety a krkolomné triky? Jasne, prečo by nie. Nasadnite a leťte. Norco Range VLT znamená jazdu BEZ LIMITOV. Hore aj dole.

 

 

No limit

Zábava nekončí ani keď sa na jeseň zastavia lanovky. Aleša Handzela totiž nič nezastaví. V garáži má Norco Range VLT, v zásobe nálož trikov a v nohách aj v baterke svojho e-biku dosť energie na to, aby to bola zábava hore aj dole.

 

NorcoNorcoNorcoNorco

 

X-up, tobogan, suicide, whip, tiregrab a sériu trikov Aleš "akobynič" zakončuje čistým backflipom. Na e-biku, na ktorý by si možno mal nechať vystaviť zbrojný preukaz. Taká je to strela. 180/170 mm zdvihu, karbónový rám, jeden z najlepších pohonov na trhu Shimano STEPS EP8 a mamutia 900Wh baterka sú zárukou toho, že vás Range VLT nebude v ničom limitovať.

Norco. No limit.

 

Alešov gear:

6 599 € 7 499 €
5
  • Rok: 2023
  • Motor: Shimano
  • Kapacita batérie: 900 Wh
Skladom
Kúpiť
159,90 €
Skladom
Kúpiť