14. 8. 2023

Až 3 servisné prehliadky zdarma na bicykle zakúpené na predajni v Bratislave + doplnky zdarma

Užite si zvyšok leta s novým bicyklom bez starostí o servis s Mojekolo. Okrem toho, že si u nás môžete zaobstarať nový bicykel dostanete k nemu naviac akékoľvek doplnky z našej ponuky vo výške 10% z ceny bicykla zadarmo. Bicykel si môžete vyskúšať na našej predajni v Bratislave my vám ho nastavíme a vybavíme vybranými doplnkami a dáme k nemu ešte 3 servisné prehliadky taktiež zdarma.

Zaobstarajte si do konca septembra nový bicykel a získajte u našich mechanikov až 3 prehliadky vašej cyklomašiny zadarmo. Ponuka sa vzťahuje na všetky bicykle, ktoré si u nás zaobstaráte od 14. 8. 2023 až do konca septembra 2023. K bicyklu dostanete okrem garančnej prehliadky, ktorú štandardne poskytujeme bezplatne, naviac aj 2 a k elektrobicyklu dokonca 3 servisné prehliadky, kde za prácu našich mechanikov nezaplatíte ani cent (zaplatíte si iba použitý materiál). Ponuka servisu platí len v našej predajni na ulici Kaštieľska 2 v Bratislave, tak neváhajte a príďte za nami!

Pokiaľ chcete nejaké naše tipy aké doplnky sa oplatí voziť na bicykli prečítajte si článok na našom blogu.

servis


Ponuku servisných prehliadok zdarma navyše platí aj spolu s akciou na doplnky, kde k novo zakúpenému bicyklu si môžete vybrať čokoľvek zadarmo v hodnote 10% z jeho ceny, teda môžete sa zadarmo vybaviť od hlavy až po päty. Naviac ak nemáte momentálne dostatok financií alebo len radšej postupne splácate môžete využiť aj nákup na splátky.