6. 2. 2024

Získajte poukaz na nákup náhradných dielov ako darček k servisným balíčkom

Dôvody, prečo neodkladať servis bicykla alebo elektrobicykla až na jar, sme v našom magazíne už v minulosti riešili. Teraz k nim pribudol ďalší, možno zo všetkých najvýhodnejší. Do konca februára totiž od nás ku všetkým servisným balíčkom dostanete ako darček poukaz na nákup náhradných dielov v hodnote 4 € alebo 8 €.

 

Poukaz na nákup náhradných dielov

Objednajte sa na servis do 29. 2. 2024 a my vám ku každému servisnému balíčku (malý, stredný, veľký servis) dáme ako darček poukaz na nákup náhradných dielov a príslušenstva. Ten môžete využiť už pri tomto servise, alebo pri ďalších opravách a úpravách, ktoré našim mechanikom zveríte. Poukaz platí len na náhradné diely a príslušenstvo použité v rámci našich servisných balíčkov.

V praxi to znamená, že keď mechanik v rámci objednaného servisného balíčka narazí na opotrebované diely a vy budete s ich výmenou súhlasiť, zaplatíte za použité diely o 4 až 8 € menej (podľa rozsahu opráv).

 

 

Servis vo februári = časová úspora

Hlavným dôvodom, prečo práve teraz riešiť servis, je časová úspora. Na jar totiž budú chcieť zoservisovať bicykel všetci. Dokazuje to aj graf vyťaženosti servisu, ktorý prikladáme nižšie. Navštívte preto náš servis na ulici Kaštieľska 2 v Bratislave teraz a majte bicykel zoservisovaný bez čakania a za zvýhodnenú cenu.

 

Servisné balíčky a ako sa objednať

V Mojekolo ponúkame 3 základné servisné balíčky: Malý, Stredný a Veľký. Vybrať si môžete podľa toho, akú veľkú starostlivosť chcete svojmu bicyklu dopriať, alebo ako veľmi dostalo počas sezóny zabrať. Malý servis vám urobíme za 29,99 €, veľký za 89,99 €. Aké servisné úkony jednotlivé balíčky obsahujú, sa pozrite na rezervačnej stránke servisu. Ceny uvádzame iba za prácu, bez materiálu a náhradných dielov. Približnú finálnu cenu a termín vyhotovenia servisu určí podľa náročnosti opráv servisný technik pri prevzatí vášho bicykla.

 


 

Mohlo by vás zaujímať:

6 vecí, ktorými si ničíte bicykel a možno o tom ani neviete

6 vecí, ktorými si ničíte bicykel a možno o tom ani neviete

V servise aj počas vychádzok nás často zarazí, ako si niektorí cyklisti (nevedomky, alebo z lenivosti) svoj bicykel dobrovoľne ničia. Tu je 6 najčastejších vecí, ktoré vášmu bicyklu neprospievajú a skracujú jeho životnosť. Uvedomelý jazdec sa im vyhýba. Hrešíte vy?

Ako si pripraviť bicykel na sezónu v 5 krokoch

Ako si pripraviť bicykel na sezónu v 5 krokoch

Počasie sa síce mení ako figúrky na orloji, ale pre nás cyklistov už sa blýska na lepšie časy. Než vás prvé jarné slnko vyláka von a prvýkrát šliapnete do pedálov, venujte svojmu bicyklu trochu starostlivosti, nech vás môže celú sezónu zase spoľahlivo voziť.

5 základných kritérií pre výber blatníkov na bicykel

5 základných kritérií pre výber blatníkov na bicykel

Chránia váš bicykel, chránia vás, chránia parťáka za vami, napriek tomu ste na ich adresu už určite počuli stovky posmievačných poznámok. Reč je o blatníkoch. Je asi pravda, že bicyklu na atraktivite veľmi nepridajú, ale keď prší alebo napadne mokrý sneh, tak si aj najväčší odporcovia v duchu vyčítajú, že ich práve nemajú. Takže pokiaľ riešite hlavne funkčnosť a nie štýl, tu je 5 základných kritérií pre výber blatníkov na bicykel.