27. 10. 2023

3 dôvody, prečo neodkladať servis bicykla až na jar

Niekto zvláda základný servis sám. Niekto radšej zverí bicykel odborníkom. Pokiaľ patríte k druhej skupine, mali by ste svojmu bicyklu aspoň raz za rok dopriať prehliadku v našom cykloservise. A práve teraz je ideálna doba nechať si bicykel skontrolovať a nastaviť. Graf vyťaženosti servisu vám prezradí prečo.

 

3 dôvody, prečo servis neodkladať na jar a graf vyťaženosti servisu

Prečo neodkladať servis až na jar? Po prvé, šetríte čas. Objednajte sa teraz bez čakania a nestrácajte čas a nervy s jarným obvolávaním servisov a zisťovaním, kto vás narýchlo vezme na poslednú chvíľu. Po druhé viete, že bicykel ukladáte k zimnému spánku v perfektnej kondícii – skontrolovaný, nastavený, premazaný a ošetrený. Po tretie ste ready na sezónu. Keď sa roztopí sneh a vylezie slniečko, viete, že môžete vyraziť. Bicykel už máte nastavený od jesene a prvé slnečné dni môžete hneď stráviť v sedle.

 

Servis Mojekolo

 

Asi nikoho neprekvapí, že najväčší frmol majú chlapci v našich servisoch na jar a v lete. Medzi vonkajšou teplotou a vyťaženosťou servisu existuje priama úmera. Čím je vonku teplejšie, tým viac ľudí vyráža na bicykel a zisťuje, že tu niečo vŕzga, tam niečo škrípe, brzda nebrzdí a prehadzovačka neprehadzuje.

 

Servisné balíčky a ako sa objednať

V Mojekolo ponúkame 3 základné servisné balíčky: Malý, Stredný a Veľký. Vybrať si môžete podľa toho, akú veľkú starostlivosť chcete svojmu bicyklu dopriať, alebo ako veľmi dostal počas sezóny zabrať. Malý servis vám urobíme za 24,99 €, stredný za 45,99 € a veľký servis za 82,99 €. Aké servisné úkony jednotlivé balíčky obsahujú, si pozriete na rezervačnej stránke servisu. Ceny uvádzame iba za prácu, bez materiálu a náhradných dielov. Približnú finálnu cenu a termín vyhotovenia servisu určí podľa náročnosti opráv servisný technik pri prevzatí vášho bicykla. V našom profesionálne vybavenom servise servisujeme všetky typy bicyklov a elektrobicyklov a k dispozícií máme diagnostiku na motory značky Bosch, Shimano, Bafang, Fazua.

Ako sa objednať na servis? Pre dohodnutie opravy alebo garančky nemusíte nikam volať, písať ani chodiť. Termín si môžete rezervovať online. Stačí si vybrať termín, typ služby a odoslať rezerváciu. Vo zvolenom termíne môžete bicykel priviezť kedykoľvek počas prevádzkovej doby našej pobočky v Bratislave. Servisný technik, ktorý bude bicykel preberať, odhadne rozsah opráv a stanoví približný termín zhotovenia servisu. Keď bude bicykel hotový, ozveme sa vám.

 

Online rezervace servisu

 


 

Prečítajte si:

6 vecí Sevis