28. 5. 2024

Príďte otestovať najnovšie bicykle na Bikefest Kálnica

Najväčší cyklistický festival Bikefest Kálnica sa uskutoční v dňoch 31. 5. až 2. 6. 2024 vo Freeride Bikeparku Kálnica a naše značky tam samozrejme nemôžu chýbať. V testovacej zóne bude pripravená testovacia flotila, aby ste sa mohli previezť na najnovších modeloch bicyklov a elektrobicyklov z ponuky značiek Ghost, Norco a Pells a mnoho ďalších.

 

Ghost, Norco a Pells na Bikefest Kálnica 2024

Bikefest Kálnica je najväčší cyklistický sviatok na Slovensku, takže naše značky tam nemôžu chýbať. V testovacej zóne v Kálnici na Vás čaká viac ako 330 testovacích bicyklov a elektrobicyklov medzi ktorými nemôžu chýbať ani značky Ghost, Pells, Norco, ktoré nájdete aj v našej ponuke. Celé dva dni tak budete mať možnosť otestovať a ohmatať si najnovšie bicykle z ponuky Mojekolo.

Tešiť sa môžete na celoodpružený XC stroj Ghost Lector FS, na ktorom dievčatá z Ghost Factory Racing suverénne vyhrali tohtoročný Cape Epic. V stánku Ghost môžete otestovať aj dirt model Nirvana 4X, e-gravel Path Asket, a elektro celopéra E-ASX, E-Riot ako aj klasické celopéra Riot. Na testovanie bude určený aj namakaný e-bike s 900 Wh batériou Norco Sight VLT A2, rovnako kanadské Norco bude mať k dispozícií na vyskúšanie aj enduro novinku Sight A1 v zlato-čiernom prevedení a trailovú mašina Fluid. Český Pells potom vo svojom vlastnom stánku ponúkne na testovanie napríklad celoodpružený Duke FS, trailovú mašinu Tarpan alebo ponuku čistokrvných gravelov Raw alebo elektrobikov Stormer FS a Thorr. Bicykle si môžete zarezervovať cez rezervačný formulár.

Okrem stánkov a testovacej zóny sa môžete tešiť na množstvo bikerských závodov vo viac ako 10 disciplínach na bohatý sprievodný program, dobré jedlo a večerné párty.

 

Viac info na webe akcie: www.bikefest.biker.sk

 


 

Mohlo by vás zaujímať:

Ženy z Ghost Factory Racing ovládli Cape Epic. Fini na Lapierre skončil druhý

Ženy z Ghost Factory Racing ovládli Cape Epic. Fini na Lapierre skončil druhý

Cape Epic je považovaný za najslávnejší a zároveň najťažší etapový MTB závod na svete. Tohtoročný jubilejný 20. ročník úplne ovládli ženy z Ghost Factory Racing Teamu a 8 vyhranými etapami si zaistili celkové prvenstvo v kategórii UCI Women. Dánsky jazdec Sebastian Fini na Lapierre skončil druhý v kategórii UCI men.

VIDEO: Slavík na bicykli Ghost tretíkrát zlatý na mestskom zjazde v Chile

VIDEO: Slavík na bicykli Ghost tretíkrát zlatý na mestskom zjazde v Chile

Dramatický víkend so spektakulárnym zakončením má za sebou Tomáš Slavík. Pád v poslednej tréningovej jazde mal byť smutnou bodkou za pretekmi, "Datel" ale zaťal zuby a s poranenými väzmi nastúpil do finálovej jazdy Red Bull Valparaíso Cerro Abajo Urban DH 2023. Nakoniec zajazdil najlepší čas dňa a napriek zraneniu vybojoval svoje tretie čílske zlato.

VIDEO: Aleš Handzel a jeho španielska Escapada. Únik z rutiny na Norco Fluid FS

VIDEO: Aleš Handzel a jeho španielska Escapada. Únik z rutiny na Norco Fluid FS

Trail bike Fluid FS je univerzálny bicykel, ktorý zvláda terén, ľahšie traily aj mega jumpy. Dokazuje to Aleš Handzel v ďalšom edite, ktorý pre značku Norco natočil. Tentokrát vyrazil do Španielska spolu osvedčeným videomakerom Ondrejom Grundom, kde zachytili únik (španielsky escapada) z nudnej každodennosti. Bicykel je Alešov teleport, ktorý ho z bežnej rutiny prenesie za adrenalínovými zážitkami. Dajte si video a utečte na chvíľu od reality. Escapada!