25. 4. 2022

Vydražený bicykel Evy Samkovej putoval do Brna, peniaze z aukcie deťom z Klokánka

4. 4. 2022 tesne po 20. hodine sa na aukčnom portáli Aukro strhol rozhodujúci súboj o bicykel Evy Samkovej, ktorý Mojekolo do dobročinnej aukcie venovalo. Najvyššie prihodenie pána Tomáša Koknu z brnenskej realitnej kancelárie REAL SPEKTRUM a.s. mal hodnotu 71 000 Kč (v prepočte cca 2880 €) a túto čiastku sme ako organizátor aukcie venovali deťom z brnenského Klokánka.

 

Evin bicykel putoval do Brna

Predmetom charitatívnej dražby bol bicykel Ghost Slamr 9.9 LC, na ktorom od jesene 2019 jazdila Eva Samková. Aukcia odštartovala na aukčnom portáli Aukro už 25. marca, ale rozhodujúci súboj sa odohral až 4. apríla tesne pred koncom aukcie.

Celoodpružený bicykel Ghost sa nakoniec podarilo vydražiť pánovi Tomášovi Koknovi, ktorý svojím prihodením 71 000 Kč prebil ostatných účastníkov a stal sa novým majiteľom bicykla. Odovzdanie bicykla prebehlo koncom apríla v našej brnenskej predajni Mojekolo. Nový majiteľ mu potom našiel čestné miesto priamo v sídle svojej firmy.

 

Eva Samková a jej bicykelPredanie bicykla Evy Samkovej novému majiteľovi

 

Šek pre brnenského Klokánka

Podľa pravidiel aukcie mal vydražiteľ možnosť vybrať si jedno z celkom 15 zariadení Klokánek, ktoré výťažkom z aukcie podporí. Pán Kokna sa ako správny lokálny patriot rozhodol pre brnenské zariadenie a tak sme vedeniu Klokánku Brno oficiálne odovzdali šek na 71 000 Kč.

 

Předání šeku brněnskému KlokánkuPředání šeku brněnskému Klokánku

 


 

Pozrite sa, na čom jazdí Eva Samková

Gravel Evy Samkovej Slamr Evy Samkové