11. 12. 2023

22 tipov na cyklo darčeky pre neho aj pre ňu

Keď máte doma nadšeného cyklistu alebo cyklistku je jasné, že u neho pod stromčekom zabodujete hlavne "vecami na bicykel". Ako vyberať darček pre cyklistov sme už v magazíne riešili, teraz prichádzame s konkrétnymi tipmi v rôznych cenových hladinách. Nechajte sa inšpirovať.

Tipy na darčeky do 40 €

Obmedzený rozpočet, neznamená obmedzené možnosti. Existuje totiž celý rad doplnkov, ktoré aj za málo peňazí, ponúkajú veľa muziky. Príkladom môže byť napríklad multikľúč SKS TOM 18 na všetky rýchle opravy a úpravy alebo ľubozvučný Knog Oi Bell – vzhľadovo nenápadný zvonček. Hodiť sa môže taška na rám SKS Explorer Smart s odnímateľným puzdrom na telefón a na údržbu bicykla určite využijete balíček čističov a mazív od RSP. Štýlová a funkčná je blikačka Knog Blinder Mini, ktorá ponúka výber zo 4 svetelných symbolov, a pohodlie za riadidlami zaobstarajú silikónové gripy ESIgrips.

17,90 €
4.8
Skladom
Kúpiť
26,90 €
Skladom
Kúpiť
17,90 €
3.7
Skladom
Kúpiť

 

Na bicykli, na horách, pri stanovaní aj pri behaní sa bude hodiť výkonná čelovka Knog Bandicoot RUN a multišportové využitie má ako batoh Mojekolo, tak aj termofľaša Pells. Zo všetkých najuniverzálnejším darčekom, ktorý plní stanovený limit, je poukaz na nákup v Mojekolo v hodnote 20 € alebo 40 €, za ten si obdarovaný zaobstará, čo chce.

 

Tipy na darčeky od 40 € do 200 €

Zo segmentu čisto cyklistických darčekov zaobstaráte s rozpočtom do 200 € napríklad GPS tachometer CicloSport, obal na bicykel MBag pre prevoz a skladovanie bicyklov, alarm a lokátor Knog Scout, ktorý chráni bicykel pred zlodejmi alebo sada svetiel KNOG Blinder PRO 600. Širšie využitie ako na bicykli bude mať napríklad ľahký a skladný spacák COLEMAN Biker, vesta na behanie s 1,5 l rezervoárom na vodu a úložným priestorom, slnečné okuliare Adidas alebo poukaz Mojekolo v hodnote 200 €.

 

Tipy na darčeky nad 200 €

Pokiaľ vám rozpočet dovoľuje trochu sa rozšupnúť, mohli by cyklistovi urobiť radosť valce alebo priamo trenažér. Tým, ktorí často cestujú s bicyklom, sa bude hodiť nosič na ťažné zariadenie Thule VeloCompact 3. Z necyklistických darčekov doma všetci využijú elektrokolobežku BeeFree a darčekom, s ktorým nemôžete šliapnuť vedľa, je poukaz Mojekolo na 400 €.

329 € 519 €
3.3
  • Hmotnosť kg: 14,5 kg
Skladom
619 € 749 €
5
  • Počet bicyklov: 3-4
  • Nosnosť: 60 kg
  • Hmotnosť kg: 18,9 kg
Skladom

 


 

Prečítajte si:

Ako vybrať darček pre cyklistu či po čom cyklisti túžia?

Ako vybrať darček pre cyklistu či po čom cyklisti túžia?

Trafiť sa s darčekom na Vianoce je kumšt. Trafiť sa s darčekom pre cyklistu je skoro raketová veda. Vydajte sa s nami na cestu do hlbín cyklistovej duše a zistite, s čím pod stromčekom zabodujete a čo radšej nebrať.

60 dní na výmenu či vrátenie. Nakupujte vianočné darčeky bez rizika

60 dní na výmenu či vrátenie. Nakupujte vianočné darčeky bez rizika

Na Mojekolo teraz môžete vyberať vianočné darčeky bez rizika, že sa obdarovanému netrafíte do vkusu. V predvianočnom období sme predĺžili dobu na vrátenie tovaru až na 60 dní.

Detský bicykel - najlepší vianočný darček pre malých bikerov

Detský bicykel - najlepší vianočný darček pre malých bikerov

Detské bicykle sú pripravené poskytnúť vašim ratolestiam nikdy nekončiacu zábavu a vám zaslúžený pokoj pri káve s dozorom z diaľky. Alebo ani si nemusíte držať odstup. Zoberte prilbu, sadnite na bike a zoberte svojho potomka na poriadny trail. Zasväťte ho.