9. 1. 2023

Akcia Northwave: Zľava až 56 % na cestné a MTB tretry

Topánka je styčným bodom medzi jazdcom a bicyklom a výrazne ovplyvňuje prenos sily do pedálov. Ak chcete zvýšiť efektivitu šliapania, je na čase zaobstarať si cyklistické tretry. Napríklad v našej výpredajovej akcii Northwave. A ak ich už dávno používate, máte príležitosť kúpiť si nové so zľavou až 56 %. Len do nedele 15. 1. 2023.

 

Zľavy na MTB a cestné tretry Northwave

Taliani z Northwave šijú topánky na bicykel už od 90. rokov minulého storočia a v súčasnosti ich obúvajú napríklad dievčatá z Ghost Factory Racing Team s hviezdnou Anne Terpstrovou na čele. Vy teraz môžete mať špičkové cyklistické tretry Northwave až o 56 % lacnejšie. Stále tiež na Mojekolo beží výpredaj topánok a komponentov Shimano a zľavnené máme aj tretry značky FLR, takže si trúfame povedať, že u nás za dobrú cenu nájdete topánku na každú nohu.

 

Silniční tretryMTB tretry NorthwaveNorthwaveTretry

 

Akcia sa vzťahuje iba na MTB a cestné tretry Northwave, ktoré máme skladom, a netýka sa zimných a zateplených tretier. Vyberať topánky so zľavou môžete online aj v našich kamenných predajniach od pondelka 9. 1. až do nedele 15. 1. 2023.

 


 

Užitočné odkazy:

Jak vybrat tretry Tabulky velikostí bot Výprodej Shimano