7. 12. 2022

SHIMANO VÝPREDAJ: Príležitosť vytuniť si bicykel, alebo si urobiť servis lacnejšie

Neodkladajte upgrade bicykla na neskôr a pustite sa do neho teraz, lacnejšie. Práve sme zlacnili takmer kompletný sortiment značky Shimano, ktorý máme na sklade. Medzi necelou tisíckou položiek v zľave nájdete reťaze, prehadzovačky, radenie, prešmykače, kazety, kľuky, brzdové páčky aj doštičky a množstvo ďalších komponentov pre bicykle a elektrobicykle.

 

Komponenty Shimano v zľave

Zima je ideálnym obdobím, kedy si vytunit bicykel a výpredaj náhradných dielov Shimano je ideálnou príležitosťou, ako to urobiť lacnejšie. Na Mojekolo sme teraz zlacnili reťaze, kazety, kľuky, prehadzovačky, prešmykače, brzdové páčky, kotúče, kláty aj doštičky a ďalšie náhradné diely značky Shimano. Komponenty Shimano pre bicykle aj elektrobicykle za výpredajové ceny, sú skvelým dôvodom, prečo sa počas dlhých zimných večerov pohrať s bicyklom v dielni.

 

ŘetězyKazetyBrzdyVše Shimano

 

Zlacnené Tretry Shimano

Okrem dielov sa zľava týka aj topánok a tretier na bicykel Shimano. V zľave nájdete cestné aj MTB tretry Shimano so systémom SPD aj bez. Výber z viac ako stovky modelov vám dáva slušnú šancu, že nájdete topánky, ktoré vám padnú ako veľkosťou, tak vzhľadom.

 

Silniční tretryMTB tretryShimano

 


 

Prečítajte si:

Servis Sleva na servis Test