5. 5. 2022

Adidas: Športové slnečné okuliare, ktoré obstoja pri všetkých vonkajších aktivitách

Slnečné okuliare s ikonickými tromi pruhmi ponúkajú spoľahlivú ochranu zraku, skvelé odvetranie a pohodlie pri nosení a zaobstarať si ich teraz môžete aj na Mojekolo. Skladom máme aktuálne rad Sport, ale sortiment čoskoro rozšíria aj štýlovky z radu Originals s pôvodným retro trojlístkom v znaku.

 

AdidasAdidas

 

Štýl, všestrannosť a pohodlie

Rad Sport mieri na športovo založených jedincov a delí sa na 3 kategórie: štýlové Active, všestranné Performance a výkonnostné Competition.

— Active: Technológie a štýl

Okuliare z tejto kategórie je možné nosiť v každej situácii. Ponúkajú tie najobľúbenejšie tvary obrúčok a sú dokonalou kombináciou výkonu a štýlu. Pohodlné, odolné a módne. Active obrúčky sa osvedčia pri športe aj po ňom. Majú dobré odvetranie, aby sa sklá nezahmlievali, a flexibilný rám, ktorý sa prispôsobí hlave.

 

AdidasAdidas

 

— Performance: Technológie a všestrannosť

Systém prevzdušňovania v kombinácii s ľahkým a pružným oblúkovým rámom TR 90 a nastaviteľnými nosnými vankúšikmi zaručujú pohodlné nosenie. Tieto okuliare vám pri aktivite zaistia, aby ste sa mohli plne sústrediť iba na výzvu, ktorá stojí pred vami. Samozrejmosťou sú nastaviteľné nosné vankúšiky a vymeniteľná optika.

 

AdidasAdidas

 

Competition – Technológie a pohodlie

Najvyššia kategória Competition je vďaka pokročilému systému odvetrávania dokonale vhodná pre všetky druhy športu, zatiaľ čo rýchly výmenný systém šošoviek a nastaviteľné nosné vankúšiky okuliarov poskytujú dodatočné pohodlie pre jasné videnie za každej situácie.

 

AdidasAdidasAdidas

 


 

Čítajte tiež:

Ako sa obliecť na bicykel na jar a v lete 9 šikovných doplnkov nielen na bicykel