21. 4. 2021

Českom nielen za športom: Nová relácia s Evou Samkovou a bicyklami Ghost a Lapierre

Už vo štvrtok 22. 4. 2021 o 21:00 na ČT2 štartuje nový program "Českom nielen za športom", v ktorom nás snowboardistka a dvojnásobná olympijská medailistka Eva Samková spolu s Tomášom Krausom, bývalým českým reprezentantom vo skikrose a alpskom lyžovaní, prevedú po krásach Česka. V 8 dieloch budú českou krajinou putovať pešo, na longboarde a hlavne na horských bicykloch Ghost a Lapierre.

 

Nová relácia Českej televízie

 

Kde a kedy program sledovať?

Prvý diel nás zavedie do Karlovarského kraja, v druhom budú Eva s Tomášom preskúmavať Ústecký kraj, tretí diel je venovaný Liberecku. V celkom ôsmich dieloch by dvojica mala predstaviť postupne celé Česko. Premiérový diel sledujte pravidelne každý štvrtok od 21:00 na programe ČT2. Viac informácií o programe sa dozviete tu.

 

Eva Samková, Tomáš Kraus a bicykle Ghost a LapierreEva Samková jazdí na bicykli Lapierre

 

Koncept nového programu

Druhý rad športového, adrenalínového, gastronomického a poznávacieho cestopisu "Českom nielen za športom" nadväzuje na prvú sériu "Alpami nielen za snehom". V novej sérii vystrieda alpskú zimu české leto a tomu tiež Eva s Tomášom prispôsobujú svoje aktivity. Lyže vymenia za horské bicykle Ghost a Lapierre, snowboard za longboard a túry na skialpy za pešie nordic walking túry. Do akých ďalších aktivít sa hlavní aktéri pustia, sledujte vo štvrtky na ČT2.

 

Eva Samková a Tomáš Kraus na bicykloch Ghost a LapierreTomáš Kraus na bicykli Lapierre

 

Ghost Evy Samkovej

Eva si u nás v Mojekolo minulý rok vybrala úplne nový bicykel na tréningy. Siahla po celoodpruženom modeli Ghost SLAMR a my sme jej ho "vytunili" niekoľkými komponentami, ktoré sa nám v tíme Mojekolo perfektne osvedčili. Na čom presne sa teraz Eva v televízii preháňa Českom? Prečítajte si v tomto článku.

 

Zdroj foto: Web relácii Českom nielen za športom

 


 

Písali sme o bicykloch slávnych:

Zaostrené na bicykel Evy SamkovejZaostrené na bicykel Anny Terpstra