5. 5. 2023

SKS Infinity: Univerzálne nastaviteľný nosič na všetky typy bicyklov

Novinka z dielne SKS Germany - hliníkový nosič Infinity Universal - ponúka neobmedzené možnosti všetkým, ktorí chcú na bicykli prepravovať menšie náklady. Univerzálny nosič s nastaviteľnými ramenami bude pasovať ako na bežné hardtaily, tak na celoodpružené bicykle a elektrobicykle.

 

Všestranný nosič pre všetky typy bicyklov

Premyslená stavba nosiča SKS Infinity Universal vám umožní prispôsobiť ho akejkoľvek geometrii rámu. Stačí uvoľniť pár skrutiek a sklon aj výšku si individuálne nastavíte podľa svojho bicykla. Potom už ho stačí len pripevniť k rámu.

 

SKS InfinitySKS Infinity

 

Jednoduchý upínací systém pracuje s odolnými nylonovými popruhmi, ktoré po utiahnutí dodatočne zafixujete bezpečnostnými skrutkami. Nosič vďaka tomu spoľahlivo drží na sedlových vzperách hardtailov, celopér aj elektrobicyklov.

 

SKS InfinitySKS InfinitySKS Infinity

 

Rýchle nacvaknutie tašky

Adaptérová doska "MIK", ktorá je súčasťou nosiča, umožňuje veľmi jednoduché pripevnenie tašiek so systémom MIK. Jednu takú ponúka aj SKS. Tašku SKS Infinity Topbag je možné jedným pohybom nacvaknúť na nosič. Pripevniť k nosiču potom môžete aj postranné tašky. Samotný nosič uvezie až 12 kg nákladu, ale nie je vhodný na prepravu detských sedačiek.

 

nosičtaškaSKS Infinity

 

Kľúčové vlastnosti nosiča SKS Infinity Universal:

– individuálne nastavenie výšky a sklonu ramien nosiča
– jednoduchý montážny systém
– kompatibilita s takmer každým rámom
– doska MIK na upevnenie tašky na jeden klik
– inteligentné príslušenstvo k nosiču
– hliníková konštrukcia
– hmotnosť 1 kg
– nosnosť 12 kg

 

Voliteľné príslušenstvo

Taška SKS Infinity Topbag vznikla špeciálne pre nosič Infinity. Tašku o celkovom objeme 7 litrov je možné rýchlym pohybom nacvaknúť do MIK adaptéra a rovnako rýchlo aj zložiť. Má polstrovaný ramenný popruh, aby sa dala pohodlne prenášať. Uložené cennosti tak nemusíte vyťahovať ani nechávať bez dohľadu, keď bicykel zostáva vonku v stojane. Jednoducho si celú tašku vezmete so sebou. Lepené švy a veľké vnútorné vrecko s rolovacím uzáverom sú zárukou toho, že sa k vašim veciam nedostane voda.

 

SKS Infinity Topbagsvetloblatník

 

Na nosič si môžete pripevniť ešte USB nabíjacie zadné svetlo Infinity Rearlight. Ponúka technológiu COB LED, 30 lúmenov a montuje sa do špeciálneho adaptéra (je súčasťou balenia), prípadne gumovými úchytmi na sedlovku. Upozorniť však ale musíme, že v Nemecku je blikanie na bicykloch zakázané, takže toto svetlo nedisponuje blikacím režimom.

Celok potom môžete doplniť blatníkom SKS Infinity Mudguard, ktorý ochráni pred nečistotami tašku, aj váš chrbát. Blatník je dostupný v dvoch šírkach (56 a 75 mm), má antikoróznu vrstvu a do páru si môžete dokúpiť aj jeho predný variant. Infinity od SKS je jednoducho šikovný ekosystém, v ktorom do seba všetko krásne zapadá.

 

 


 

Mohlo by vás zaujímat:

mobilalarm