24. 5. 2021

U Cratoni máte novú prilbu za polovicu v prípade poškodenia tej starej

Kúpili ste si pribu Cratoni? V tom prípade si starostlivo uschovajte účtenku. Okrem štandardnej 2-ročnej záruky vám nemecká značka Cratoni ponúka náhradu v prípade nenávratného poškodenia prilby. Pokiaľ to pri páde prilba odnesie, pošle vám Cratoni novú za polovicu jej maloobchodnej ceny.

 

Program Crash Replacement Warranty – výmena v prípade poškodenia

Pre Cratoni je prioritou číslo jedna, aby ste na bicykli mali vždy dobre chránenú hlavu. Preto svojim zákazníkom ponúka možnosť výmeny poškodenej prilby Cratoni. Pokiaľ je po páde vaša prilba na odpis, pripravte si účtenku, poškodenú prilbu, vyplňte formulár a využite program Cratoni Crash Replacement Warranty.

Výmenu poškodenej prilby si môžete zariadiť aj sami z pohodlia domova. Stačí nabehnúť na web výrobcu, vyplníte online formulár a zašlete ho na e-mail reklamace@schindler.cz. V Cratoni potom nárok na výmenu posúdia a rovnaký model prilby vám pošlú s až 50 % zľavou z odporúčanej maloobchodnej ceny. Program náhrady Cratoni Crash Replacement Warranty je možné využiť po dobu 3 rokov od obstarania prilby a platí vždy len pre prvého majiteľa.

 

Prilby CRATONINemecké prilby Cratoni

 


 

Čítajte tiež:

Ako vybrať cyklistickú prilbu? 12 vecí, ktoré sa oplatí voziť na bicykli Ako zamykať bicykel?