22. 1. 2024

EVOC – Inovatívne batohy, ľadvinky a tašky teraz v ponuke

Produkty značky EVOC, ktorá je známa svojim inovatívnym prístupom a zameraním na ochranu a funkčnosť, teraz nájdete aj v ponuke Mojekolo. Firma EVOC vzišla z lásky k horským športom, dobrodružstvu a cestovaniu. Značku, ktorej názov vychádza zo slovného spojenia 'Evolution Concepts', založil bývalý profesionálny freeride snowboardista Holger Feist, aby vytvoril produkty s vysokou mierou ochrany a kvality. Také, ktoré sám na trhu neúspešne hľadal.

 

EVOCEVOCEVOC

 

Hlavné prednosti produktov EVOC

EVOC je známy pre svoje vysoko kvalitné športové batohy, tašky a ľadvinky. Dôraz je u nich kladený ako na ochranu človeka, tak aj na ochranu prepravovaných vecí. Každý produkt od EVOC je spojením funkčnosti a štýlu. Ruksaky EVOC ponúkajú vždy bezkonkurenčné pohodlie a ergonómiu a v ponuke nájdete aj rad produktov s integrovanou ochranou chrbta LITESHIELD.

 

215,99 € 244,99 €
  • Objem: 16 l
Skladom
Kúpiť
139,99 € 230,99 €
  • Objem: 26 l
Na požiadanie

 

Príbeh značky EVOC

Príbeh značky sa začal písať už v roku 1999 a pri zrode prvého produktu stála náhoda, presnejšie nehoda. Pri natáčaní freeridového videa strhla Holgera Feista lavína a jeho vlastná lavínová lopata, ktorú mal vtedy v batohu, mu poranila chrbát. Tak vznikol nápad na batoh s integrovaným chráničom chrbtice a prvý produkt EVOC bol na svete.

 

 


 

Mohlo by vás zaujímať:

TEST: Bunda Kilpi Rayen - nič neváži, napriek tomu skvele chráni

TEST: Bunda Kilpi Rayen - nič neváži, napriek tomu skvele chráni

Perfektne skladnú bundu Kilpi Rayen pre nás testovala Monika Stejskalová, minuloročná víťazka B7. Nízka hmotnosť, dobrá skladnosť, 100% vetruvzdornosť a ľahká vodoodpudivosť, to sú vlastnosti, ktoré v teste Monika vyzdvihuje. Aká ešte je bunda Kilpi Rayen?

TEST: Topánky INOV-8 Trail Talon 235 a 100 km chôdze za deň

TEST: Topánky INOV-8 Trail Talon 235 a 100 km chôdze za deň

Sto kilometrov za deň v topánkach INOV-8 Trail Talon 235, toľko má za sebou manažér predajní Mojekolo Marcel, ktorý sa v júni vydal na diaľkový pochod Brnenskej vokruch okolo Štatlu. Ako sa mu v topánkach šliapalo, zhodnotil v krátkej recenzii.

TEST: Svetlo Knog Blinder 900 je spoľahlivý spoločník na nočné jazdenie

TEST: Svetlo Knog Blinder 900 je spoľahlivý spoločník na nočné jazdenie

S jesennými a zimnými krátkymi dňami je potrebné spoľahlivé svetlo na bicykel, čo robí z KNOG Blinder 900 ideálneho spoločníka pre poctivé nočné jazdy. Toto svetlo ponúka výkon a spoľahlivosť, ktoré potrebujete na cestách či v teréne.